SİNEK YOK VERİM ÇOK!

Print page

Karasinek problemi hayvanlarda pek çok sağlık problemine ve verimde düşüklüğe neden olan ciddi bir sorundur. Karasineklerin hayvanlarda neden olduğu problemlerin başında; stres, fiziki rahatsızlık, az beslenme, kilo kaybı ve süt veriminde düşüş, hastalıkların yayılması ve enfeksiyonlarda artış, pembe göz, parafilaria, thelezia, mastitis, anthrax, escheridhia coli, tuberculosis ve salmonella gibi hastalıklar yer alır.

1 kg hayvan gübresinde 15.000 adet karasinek üremektedir. Sadece tek bir sinek 1.000 adet yumurta bırakabilir. Hızla çoğalan sinekler maliyetlerin %10 artmasına sebep olur.

Karasineklerin neden olduğu bu sorunlarla baş etmek, hayvanlarınızın sağlığını ve verimini korumanıza yardım etmek için MaxForce® FlyBait yanınızda. MaxForce® FlyBait’in güveni ve etkisi ile Sinek Yok, Verim Çok!


Karasineklerle Mücadelede MaxForce® FlyBait Gücü!


Hızlı ve Etkili Çözüm

Uygulamanın hemen ardından karasinekler MaxForce® FlyBait’in formasyonunda bulunan iki çekici madde (feromon madde ve çekici aroma) sayesinde yeme gelir ve Imidacloprid’in karasinekleri hızla düşürüp öldüren ile kısa sürede tam kontrol sağlanır.

Kolay Uygulanabilir, Boyanabilir Yem

MaxForce® Flybait su içerisinde kolayca çözülür ve kolay uygulanır. Suda eriyen granüller etrafa saçılmaz ve inhalasyon yaratmaz. Boyama yöntemi zor alanlarda uygulama imkanı sağlar.

Uzun Süre Koruma

Orta dereceli karasinek istilasında MaxForce® Flybait 6 haftaya kadar kontrol sağlar. Etkinliğini artırmak için spreylenmiş yüzeyler ılık su ile nemlendirilmelidir.

Renksiz

MaxForce® Flybait renksizdir. Uygulandığı yüzeylere zarar vermez ve leke bırakmaz.

Güvenli

İçeriğindeki Bitrex® ile hedef dışı canlılar için güvenlidir.


MaxForce® FlyBait Nasıl Uygulanır?


Boyama Yöntemi

MaxForce® Flybait 100 g,80 ml su ile karıştırılır. Elde edilen karışım fırça ile karasineklerin yoğun olarak kondukları yüzeylere uygulanır.

Spreyleme Yöntemi

MaxForce® Flybait 100 g, 800 ml su ile karıştırılır. Bu yöntemle ürün yaklaşık 50²’lik yüzeye uygulanabilir. Yüzeyin 1/3’ünün spreylenmesi yeterli olacaktır. Spreyleme, karasineklerin dinlendikleri ve bulundukları yüzeylere sırt spreyleri ile yapılır.


Neden MaxForce® FlyBait?

  • Hem ev hem ahır sineklerine karşı etkilidir.
  • Hızlı düşürücü ve güçlü öldürücü özelliğe sahiptir.
  • İçeriğindeki çekici maddeler ile cezbedicidir.
  • Uygulandığı yüzeylere zarar vermez, leke bırakmaz.
  • Hem boyama hem de spreyleme uygulamaları için uygundur.
  • 6 haftaya varan kalıcı etki gösterir.
  • İçeriğindeki Bitrex® ile hedef dışı canlılar için etkilidir.
Maxforce 100gr İnsektisit

Maxforce® Fly Bait 100g

Suda Eriyen Granül

Kapalı ve açık alanlardaki karasinek mücadelelerinde tam...

Daha fazlası için