Bayer'de İnovasyon

Köklü araştırma geleneğimizle, yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Print page

Bayer Çevre Sağlığı Laboratuvarlarındaki Ar-Ge çalışmaları, ürünlerimizi kullanan kişilerle bir arayı gelip, onları uzun uzun dinledikten sonra başlar. İnovativ çözümlerimizi geliştirirken, işinizi kolaylaştırmayı ve karşılaştığınız zorlukları aşacak yenilikler üretmeyi hedefliyoruz. 

Yeniliklerin merkezine müşterilerimizi koyuyoruz

Geliştirdiğimiz ürünlerin faydalarını, sınırlarını ve fırsatlarını belirlerken, mutlaka ürünleri uygulayan, zararlı canlı ve vektör kontrolü alanında çalışan uzmanlarla saha testleri yapıyoruz. Tüm yeni ürünlerimiz; prototipleriyle yapılan saha denemelerinden aldığımız geri bildirimler de dikkate alınarak geliştiriliyor.

Sorunlarınız için gerçek çözümler üretiyoruz

Müşterilerimizin işlerindeki zorlukları ve fırsatları gerçekten anlayabilmek için, yaşadıkları süreçleri onlarla birlikte deneyimlemeye, sorunlarını kendi gözlerimizle görmeye özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizle bir günü birlikte geçirmek, işlerinin zorluklarını daha iyi anlamamızı sağlıyor. Böylece Ar-Ge ekiplerimiz için değerli bilgiler toplayıp kullanıcıları en çok zorlayan sorunlar için gerçek çözümler üretebiliyoruz.

Global Sorunlara Yerel Çözümler

Çevre Bilimleri Pazarı ve ürünlerimize yönelik müşteri görüşleri, mevcut ürünlerimizi sürekli geliştirmemizi sağlamanın yanı sıra yeni ürünler, ambalajlama, uygulama çözümleri ve hizmetleri yoluyla işiniz için daha iyi bir gelecek yaratmamıza yardımcı olacak pek çok fikir sunar.

Global sorunlara yerel çözümler

Bayer’de dünyanın dört bir yanına uzanan bir Ar-Ge ekibine sahibiz. Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Brezilya'daki Ar-Ge Merkezlerimiz ve Hindistan ve Çin'deki İnovasyon Merkezlerimiz sayesinde dünyanın her yerinde yerel ihtiyaçlara özel, global çözümler geliştiriyoruz.