ÇEVREDEN
İNSANA
SAĞLIK

Çevreden İnsana Sağlık

Print page

Bayer Çevre Sağlığı olarak insanların sağlığının korunabilmesi için öncelikle yaşadıkları çevrenin sağlıklı olması gerektiğini biliyoruz. Bu amaç doğrultusunda yaşamın her alanında insan sağlığını, hijyenini ve güvenliğini korumak için üretiyor, geliştiriyor ve inovatif çözümler sunuyoruz.

Bu alandaki faaliyetlerimiz sırasında:

  • Dünyanın dört bir yanındaki insanların sağlığını, hijyenini ve güvenliğini korumak ve geliştirmek konusunda çalışmalar yapıyoruz.
  • Yaşadığımız çevreyi hem bugün hem de ileride koruyabilmek adına, yenilikçi çözümlerden ve teknolojiden faydalanıyoruz.
  • Daha iyi bir yaşam için sürdürülebilirliğin; yenilikçiliğimizin, stratejilerimizin, süreçlerimizin ve sonuçlarımızın arkasındaki temel prensiplerden biri olması gerektiğine inanıyoruz.
  • Ürünlerimizle daha az risk taşıyan, daha az zaman ve kaynak harcaması gerektiren; etkili, güvenli ve uzun vadeli sonuçlar üretiyoruz.
  • İş ortaklarımızla birlikte çıktığımız yolculukta, insanların yaşamını zorlaştıran ve tehdit eden hastalıklarla mücadele etmek ve bu hastalıkları tamamen ortadan kaldırabilmek için, vektör kontrol çözümlerimizi kullanıyoruz.

NEDEN ÇEVREDEN İNSANA SAĞLIK?

Çevreden İnsana Sağlık felsefesi; insanların sağlıklı olabilmesi için evlerini, çalışma alanlarını, içinde bulundukları kamusal alanları, üretim yaptıkları tarım alanlarını, çiftlikleri ve gıdalara ulaştıkları depoları içine alan geniş bir çevrenin de sağlıklı olmasının gerekliliğini vurguluyor.

ÇEVRE SAĞLIĞINDAN İNSAN SAĞLIĞINA

Bayer Çevre Sağlığı olarak insanların sağlığının korunabilmesi için öncelikle yaşadıkları çevrenin sağlıklı olması gerektiğini biliyoruz. Bu amaç doğrultusunda yaşamın her alanında insan sağlığını, hijyenini ve güvenliğini korumak için üretiyor, geliştiriyor ve inovatif çözümler sunuyoruz.

BİLİMİN VE TEKNOLOJİNİN GÜCÜ

Daha sağlıklı yaşam alanları yaratma yolunda zararlılarla mücadele etmek için şehirde kırsala farklı ihtiyaçlara çözümler sunan ürünler geliştiriyoruz. Yaşadığımız alanları ve çevremizi hem bugün hem de gelecekte koruyabilmek için bilimin gücünden ve teknolojiden yararlanıyoruz.

YAŞAMA NASIL DOKUNUYORUZ?

Bayer Çevre Sağlığı olarak haşere tehdidinden arındırılmış sağlıklı yaşam alanları yaratmak için üretmeye, geliştirmeye devam ediyoruz. Hayatın farklı alanlarından insan sağlığına katkıda bulunan ürünlerimizle çevreden insana sağlık getiriyoruz.

EVLERDE VE ÇALIŞMA ALANLARINDA GÜVEN

Bayer Çevre Sağlığı olarak iş ortaklarımızla birlikte insan sağlığını tehdit eden hastalıklarla mücadele etmek ve bu hastalıkları tamamen ortadan kaldırabilmek için vektör çözümleri geliştiriyoruz. Haşere tehdidinden arındırılmış sağlıklı yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz.

TARIM VE HAYVANCILIKTA GÜVEN

Çiftçilerimizin mahsullerinden en iyi kazancı sağlamaları için bitkilere zarar veren haşerelere karşı etkin çözümler geliştiriyoruz. İnsana ve çevreye zarar vermeyen ürünlerimizle mahsullerinizi en iyi şekilde koruyacak ürünleri sizlere sunuyoruz.

Hayvancılık alanında hastalıklara ve verimin düşmesine neden olan tüm zararlılarla mücadele ediyoruz. Hayvanlarınızı bu tür zararlılardan koruyacak ürünler geliştirerek emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alabilmeniz için sizlere destek oluyoruz.

DEPOLANMIŞ GIDALARDA GÜVEN

Çevreden İnsana Sağlık felsefemiz doğrultusunda yaşamın her alanında sizleri zararlılardan koruyacak geliştirmelere imza atıyoruz. Depolanmış gıdalarınızın sağlığını ve güvenliğini sağlamak için bu alanlarda haşere kontrol çalışmaları yürütüyoruz.

Zararlıların depolanmış gıdaların üzerinde çoğalmalarını ve gıdalara zarar vermelerini önleyecek çözümlerimizle hem üreticilerimizin maddi kayıplar yaşamasının önüne geçiyor hem de son kullanıcıların sağlıklı ve güvenli gıdalara ulaşmasını garanti altına alıyoruz.

KAMUSAL ALANLARDA GÜVEN

Bayer Çevre Sağlığı olarak geliştirdiğimiz ürünlerle kamu sağlığının ve hijyeninin korunmasına destek olurken, kamusal alanlarda haşere kontrolünün sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağlıyoruz.

Zararlı otları ve haşereleri kontrol altına alarak; binaların ve raylı sistemle çalışan ulaşım araçlarının altyapılarının güvence altına alıyoruz. Yeşil alan çözümlerimizle; spor, oyun ve dinlenme alanlarının kalitesini en üst seviyede tutarak insan sağlığına katkıda bulunuyoruz.

İNSANI VE DOĞAYI NASIL KORUYORUZ?

Bayer Çevre Sağlığı olarak zararlılara karşı yürüttüğümüz mücadelede çevrenin ve doğanın korunmasına her zaman öncelik veriyoruz. Sürdürülebilir bir dünya için yaşam döngüsü değerlendirmesi yoluyla çözümlerimizin çevresel etkilerini derinlemesine inceliyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Yaşamın farklı alanlarında zararlılara karşı yürüttüğümüz mücadelede çevrenin ve doğanın korunmasına her zaman öncelik veriyoruz. Gezegenimizin kaynaklarını en iyi şekilde kullanabilme yolunda yaşadığımız çevreyi korumayı öncelikli hedefimiz haline getiriyoruz.

ÇEVRENİN VE TOPLUMUN SAĞLIĞINI GÜVENCE ALTINA ALIYORUZ

Zararlı canlılar ve hastalık taşıyan vektörlerin oluşturduğu sağlık risklerine toplum sağlığının korunmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Ürettiğimiz çözümlerle toplum güvenliğini, sağlığını ve iyiliğini garanti altına almayı hedefliyoruz.

İNSAN VE DOĞA DOSTU ÜRÜNLER GELİŞTİRİYORUZ

  • Sürdürülebilir bir dünya için çalışan Bayer Çevre Sağlığı olarak yaşam döngüsü değerlendirmesi yoluyla çözümlerimizin çevresel etkilerini derinlemesine inceliyoruz. Bilimin ve teknolojinin gücünü kullanarak daha az kaynak ve işlem gerektiren çözümler geliştiriyor, hedefli uygulama sağlayan aplikatörlerle bilinçli kaynak kullanımına destek oluyor, sürdürülebilir ambalajlama ve geliştirilmiş atık yönetimi özelliklerine sahip daha iyi ürün ve hizmetler geliştiriyoruz.