Hakkımızda

Bayer’in önem verdiği iki konu; Sağlık ve Beslenme. İklim değişiklikleri ve sınırlı kaynaklara rağmen hızla artan nüfus sebebiyle, sürdürülebilir bir dünyanın karşısındaki iki temel problem… Bu alanlarda inovatif çözümler sunmak ve işbirlikleri gerçekleştirmek, artık hiç olmadığı kadar önemli.

Print page

SORUMLULUK

Bayer Çevre Sağlığı Bölümü olarak, dünyanın dört bir yanındaki insanların sağlığını, hijyenini ve güvenliğini korumak ve geliştirmek konusunda kendimizi sorumlu hissediyoruz. Sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamak için sürekli çalışıyoruz.  

 

Yaşadığımız çevreyi hem bugün hem de ileride koruyabilmek adına, yenilikçi çözümlerden ve teknolojiden faydalanıyoruz.

 

YOLCULUK

İş ortaklarımızla birlikte çıktığımız yolculukta, insanların yaşamını zorlaştıran ve tehdit eden hastalıklarla mücadele etmek ve bu hastalıkları tamamen ortadan kaldırabilmek için, vektör kontrol çözümlerimizi kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz haşere kontrol yöntemleriyle; kamu sağlığını ve hijyenini korurken, gıda güvenliğini de arttırıyoruz.

Zararlı otları ve haşereleri kontrol ederek; binaların ve raylı sistemle çalışan ulaşım araçlarının altyapılarının güvenliğini sağlıyoruz. Dünya üzerinde yeşil alanların ve ormanların sürdürülebilirliğini sağlamak adına, doğal kaynakları korumaya yönelik çözümler geliştiriyoruz.  Odağımızdaki bir diğer konuysa; sunduğumuz yeşil alan çözümleriyle; spor, oyun ve dinlenme alanlarının kalitesini en  üst seviyede tutarak insan sağlığına katkıda bulunmak.

Herşeyin hızla değiştiği günümüzde; müşterilerimize, topluma ve dünyamıza faydalı olacak, daha iyi, daha sürdürülebilir çözümler üretmek için sürekli araştırıyor ve yeni ürünler geliştiriyoruz.

 

YAŞAMI İYİLEŞTİRMEK

Daha sağlıklı yaşam alanları yaratma hedefimize odaklanarak, dünyanın dört bir yanındaki insanların ve toplulukların gelişimine ve hayatı dolu dolu yaşamalarına yardımcı oluyoruz. Bayer: Daha iyi bir yaşam için bilim.