Portföy ve İnovasyon

Print page

Bayer, vektörle bulaşan hastalığın kontrolü için çözüm sağlamada en uzun katılım süreçlerinden birisine sahiptir. Böcek ilacı araştırma ve geliştirmesinde esaslı bir soy ağacının yanı sıra, insektisit direnci yönetimi ve Vektör Kontrol çalışmamıza ayrılmış belirli kaynaklar için seçenekler içeren  benzersiz bir portföyle birlikte bugün kullanılmakta olan en önemli müdahale yöntemleri için destek ve seçenekler sunacak bir konumdayız.

Piretroidler ile (örn. deltamethrin ve siflurin) sahip olduğumuz dayanıklılık ve uzmanlık hepsinden iyidir ve bunu öncü formülasyon teknolojisi ve yönetimsel destek ile tamamlamaktayız.

Biz, kullanıcı modelleri halk sağlığı ve rahatsız edici böcek kontrol faaliyeti ile sınırlı ve dolayısı ile Vektör Kontrolü için insektisit direnci yönetiminde bilinen bir araç olan pretroid olmayan aktif bir bileşen (bendiokarb) sunan tek şirketiz.

Temel ürünlerimiz WHO Pestisit Değerlendirme Şeması tarafından değerlendirilmekte, belirlenmekte ve önerilmektedir ve yerel ve uluslar arası düzenleyici standartlar ile uyum sağlamaktadır.