FFAST Teknolojisi ile Tanışın

Bayer’de inovasyon, işimizin ve stratejimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Biz her zaman, yenilikçi çözümlerimizle, zamanımızın küresel sorunlarına cevap vermeyi hedefliyoruz. Faaliyetlerimiz güçlü araştırma ve geliştirme yetkinliklerimize dayanıyor. Çevre Sağlığı olarak da yaşadığımız, çalıştığımız ve vakit geçirdiğimiz ortamlarda daha iyi bir hayata öncülük etmek bizim için hayati önem taşıyor. İş birimimizin sürekli olarak geleceği düşünmesi ve ortamlarımızı sağlıklı, hijyenik ve güvenli tutmak için yeni yollar aramasının sebebi budur. Bu yaklaşımımızın bir sonucu olarak sahip olduğumuz patentli FFAST teknolojisini yakından inceleyelim.

Print page

FFAST Nedir?

F -

Film

F -

Forming

A -

Aqueous

S -

Spray

T -

Technology

 

FFAST, sprey damlacıkları etrafında koruyucu bir film oluşturabilen benzersiz bir patentli teknolojidir. Bu, su buharlaşmasının büyük ölçüde azalmasını sağlar ve maksimum biyolojik etki için optimum boyutta damlacık sağlar.

FFast1

 

FFast2

FFast3

 

FFast4

 

 

Zorluk:

Standart EC formülasyonları gibi hızlı bir şekilde buharlaşmayacak, ULV için çözücü olarak su kullanılan bir formülasyon geliştirilmesi.

Faydaları:

Su, çevreyi kirletmez.

Su, diğer maddeler ile seyreltilmesinin önüne geçmesinden dolayı kullanıcılar için daha iyidir.

Su, seyreltici olarak kullanıldığında genellikle daha ekonomiktir.

Yanıt: FFAST

FFAST, Film Olusturucu Su Bazlı Sprey Teknolojisi anlamına gelir. Su damlacıklarının yağ damlacıkları gibi davranmasına izin veren patentli bir tekniktir.